Namai

AMWAY HOME valymo priemonės namams

Amway Home produktai atlieka savo darbą. Juose gausu veikliųjų medžiagų, gautų iš gamtos, kurios užtikrina išskirtinius paviršių, indų ir skalbinių rezultatus, tuo pačiu yra saugūs jums, jūsų šeimai ir aplinkai.

Natūralūs ingredientai užtikrina odos apsaugą ir garantuoja blizgesį jūsų namuose.

Niekur nėra taip gerai, kaip namie! Galime pasiūlyti visko, ko jums reikia, kad sukurtumėte nuostabią aplinką tiek pirmo aukšto bute, tiek ir nuosavame name: nuo daugybės akinančią švarą garantuojančių buitinių valymo priemonių iki įvairių gaminti įkvepiančių virtuvės reikmenų. Jau nekalbant apie vandens valymo sistemą, kad kiekvienas galėtų mėgautis tyru ir švariu vandeniu.

Gyvenimas taps paprastesnis, jei vartosite mūsų produktus, kurie pasirūpins jumis, jūsų šeima ir aplinka.

Šaltinis amway-lithuania.com

AMWAY HOME
Pateikiame mūsų mėgstamiausių AMWAY HOME produktų penketuką:

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis

Mūsų geriausiai parduodamas produktas, skirtas kasdieniam daugumos paviršių valymui, atsirado dėl natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų panaudojimo. Jo koncentruotoje formulėje nėra fosfatų, stiprių rūgščių, o taip pat chloro baliklių.

Naudojant Amway Home L.O.C universalų valymo skystį, jūsų namuose bus nepriekaištingai švaru. Šis veiksmingas, universalus valymo skystis lengvai prasiskverbia pro purvą, susikaupusius nešvarumus ir sankaupas ant visų plaunamų paviršių ir palieka Jūsų namus žvilgančius ir nepriekaištingai švarius. Jūs taip pat galite būti tikri, kad į Jūsų namus nepateks kenksmingos medžiagos, nes L.O.C universalus valymo skystis yra sudarytas iš ingredientų, gautų iš natūralių šaltinių ir jo sudėtyje nėra fosfatų, stiprių rūgščių ar chloro. Be to, jis yra visiškai biologiškai skaidus.

Kaip pirkti

Sužinokite kainą

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis

Indų ploviklis „DISH DROPS™“ veiksmingai šalina riebalus ir pridžiūvusius maisto likučius. Nepalieka kenksmingų likučių, todėl indai tampa idealiai švarūs. Koncentruotas indų ploviklis yra gaivaus, citrusinio kvapo.

Dėl savo gaivaus ir pakilaus citrusinių vaisių kvapo, indų plovimas naudojant Dish Drops™ Koncentruotą indų plovimo skystį yra išties malonus. Šis švelnus, bet koncentruotas valiklis be vargo nuplauna riebalus ir nuosėdas, kad jūsų puodai, keptuvės, stalo įrankiai ir indai būtų švarūs. Šioje vienoje iš pagrindinių kasdien naudojamų priemonių sudėtyje yra alavijo, alfa-hidroksi rūgšties (AHA) ir natūralių „Shiso“ augalo (japoniškas augalas) ekstraktų, kurie padeda Jūsų odai nelikti išsausėjusiai.

Kaip ir galima tikėtis iš žinomų ir labai patikimų Amway valymo priemonių, Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio sudėtyje yra keturi ingredientai, gauti iš natūralių šaltinių ir yra saugūs naudoti visiems jūsų virtuvės daiktams ir net brangiausiems indams, pagamintiems iš krištolo, keramikos ar porceliano.

Kaip pirkti

Sužinokite kainą

AMWAY™ Orkaitės valymo želė

Orkaitės valymo gelio sudėtyje nėra šveičiamųjų komponentų. Pakanka geliu padengti orkaitės sieneles ir palikti 30 minučių. Per tą laiką jis suminkštins prilipusius maisto ir riebalų nešvarumus, kuriuos galėsite lengvai išvalyti.

 Orkaitės valymo gelį „AMWAY galima naudoti dujinių ir elektrinių orkaičių emaliuotų paviršių, kepsninių, skrudintuvų, o taip pat orkaitės viduje esančių grotelių valymui. Orkaitės viduje esantiems padėklams ir grotelėms, kepsninėms ir skrudintuvams

Nenaudokite gelio dažytų aliumininių arba chromuotų paviršių valymui. Nenaudokite orkaičių su savaiminio išsivalymo funkcija valymui.

Kaip pirkti

Sužinokite kainą

Visų audinių baliklis SA8™

Galingas valymas naudojant koncentruotą, biologiškai skaidomą ir spalvą saugantį baliklį be chloro, skirtą visiems tikslams. Sudėtyje yra deguonies baliklio, kuris pašalina dėmes, balina baltuosius dažus ir valo spalvotus audinius (išskyrus šilką ir vilną). Puikiai tinka užmirkymui ir gali būti saugiai naudojamas namuose dėmių ant puodelių ar arbatinukų šalinimui, paviršių bei plytelių valymui.

Šis galingas balinimo ploviklis pagrįstas deguonies balikliais, o ne chloru, todėl skalbimo metu spalvos neišblunka.

Nepaprastai universalus SA8™ Visų audinių baliklis efektyviai pašalina visų tipų organines dėmes ir kvapus nuo įvairių tekstilės gaminių namuose, įskaitant kilimus. Be to, galite naudokite SA8 Visų audinių baliklį ant plytelių dangos, dušams, kriauklėms, mediniams deniams, cementui, šiukšliadėžėms, akvariumams, aptvarams, palapinėms ir kitiems daiktams valyti.  

Kaip pirkti

Sužinokite kainą

Toilet Bowl Cleaner Tualetų valymo skystis

Efektyviai ir greitai šalina akmenis ir panaikina nemalonius kvapus bei sunkiai įveikiamas dėmes. Reguliariai naudojant nedidelį skysčio kiekį, tualetas visada bus švarus.

Savybės

  • Tualetų plovimo skystis „Toilet Bowl Cleaner” šalina akmenis ir kitus nešvarumus.

  • Veiksmingos paviršinio aktyvumo medžiagos ir organinės rūgštys pašalina visokius nešvarumus ir pasižymi puikiu valomuoju poveikiu.

  • Skystis veikia taip pat ir žemiau vandens linijos esančias vietas bei pašalina nešvarumus, apnašas ir akmenis, susidariusius dėl kieto vandens.

  • Skysčio sudėtyje nėra fosfatų ir chloro. Vietoje jų sudėtyje yra biologiškai skaidžių komponentų, o taip pat iš augalų gautų rūgščių.

  • Skysčio sudėtyje yra komponentas, vadinamas „NEUTRALODOR™“, kurio gaivinamosios savybės pašalina nemalonius kvapus.

  • Saugus kanalizacijos ir nuotekų sistemoms.

Kaip pirkti

Sužinokite kainą