AMWAY produktai - Mityba

Apie NUTRILITE
NUTRILITE – pasaulyje geriausiai parduodamas vitaminų ir maisto papildų prekinis ženklas pastaruosius 10 metų. Sukurtas remiantis daugiau nei 80 metų tvaraus ūkininkavimo patirtimi, mokslo atradimais ir pasiekimais. Maisto papildai palaiko jūsų organizmo sveikatą.
Visi žinome, kad subalansuota dieta padeda išlaikyti sveikatą ir aktyvumą. Tačiau tai ne visada paprasta. Įtemptoje dienotvarkėje ne visada randame laiko sveikai mitybai. Be to, šiandien prekyboje esantys maisto produktai ne visada atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Laimei, NUTRILITE linijos produktai gali suteikti trūkstamas maistines medžiagas mūsų mitybai. NUTRILITE siūlo platų maisto papildų ir vitaminų pasirinkimą, kurie puikiai papildo sveiką gyvenimo būdą. 

Nesvarbu, ar norite pagerinti bendrą savijautą ar palaikyti aktyvų gyvenimo būdą, stimuliuoti savo grožį iš vidaus, rasti tinkamą svorio valdymo programą ar tiesiog pradėti savo dieną sveikai ir žvaliai; Nutrilite™ ir XS™ turi sprendimą. Nuo bazinių ir tikslinių maisto papildų iki produktų, kurie padeda numesti ir išlaikyti svorį – atraskite įvairius mitybos variantus, kurie atitiktų jūsų individualius poreikius.

Sveikos mitybos svarba

Niekam ne paslaptis, kad tik tinkamai suderinus mitybą galima išlikti sveikais ir aktyviais. Tačiau ne visada taip paprasta tą padaryti. Gyvendami įtemptos dienotvarkės ir nuolatinio skubėjimo laikais ne visada galime sau leisti tinkamai maitintis. Be to, dėl aplinkos sąlygų siūlomi maisto produktai dažnai būna nekokybiški. Laimei, galime pasiūlyti produktus, kurie papildys jūsų maisto racioną trūkstamomis medžiagomis.

Aktyviam gyvenimo  būdui

„Nutrilite™“ ir „XS™“ puikiai tinkantis sprendimas tiek norintiems tiesiog palaikyti gerą savijautą ar pradėti gyventi aktyviai, tiek siekiantiems puoselėti vidinį grožį, rasti veiksmingą svorio reguliavimo programą arba tiesiog žvaliai pradėti dieną. Išbandykite įvairius jūsų individualius poreikius tenkinančius pagrindinius ir tikslinius maisto papildus, kurie padės sumažinti svorį ir jo nepriaugti bei visada išlikti sveikais.

Šaltinis amway-lithuania.com

Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką:

NUTRILITE™ Česnakai

Pipirmėtės skonio maisto papildas, kurio sudėtyje yra česnako miltelių.

NUTRILITE Garlic yra maisto papildas su česnakų milteliais. Česnakas prisideda prie normalios imuniteto funkcijos, atsparumo laikinam stresui ir širdies sveikatos bei normalaus cholesterolio lygio palaikymui.

Šis produktas yra patogus būdas gauti česnako teikiamą naudą be šalutinio nemalonaus kvapo poveikio. Česnakas šiame produkte yra sumaišytas su maloniu šaltmėtės skoniu. Česnakas ir šaltmėte šiame produkte yra gaunami iš mums priklausančio Nutrilite™ Trout Lake Farm ūkio.

Kaip pirkti

Sužinokite kaina

NUTRILITE™ Multivitaminai kramtomose tabletėse

Kramtomas apelsinų skonio multivitaminų/multimineralų maisto papildas. NUTRILITE Chewable Multivitamin yra sukurtas ir vaikams, ir suaugusiesiems, ir aprūpina vitaminais, svarbiais mineralais ir beta karotinu. Tai malonaus skonio papildas, kurį reikia vartoti, kai nurodomi papildomi poreikiai.

Tėvai žino, kaip sunku gali būti skatinti savo mažylius valgyti pakankamai vaisių ir daržovių, kurių jiems duoda, ir užtikrinti, kad įvairi ir subalansuota mityba būtų vaikams naudinga. Vaikams reikia daug vitaminų, mineralų ir fitonutrientų, kurie pakrautų jų dienas, palaikytų augimą ir imuninę sistemą.

Nutrilite Kramtomieji multivitaminai tai greitas ir patogus sprendimas tėvams, norintiems įsitikinti, kad jų vaikai gauna svarbiausias maistines medžiagas. Jame yra įvairių vitaminų ir mineralų, įskaitant kalcį, reikalingo normaliam kaulų augimui ir vystymuisi, vitamino D reikalingo normaliam imuninės sistemos veikimui, taip pat geležies, cinko ir vitaminų B bei C.

Kaip pirkti

Sužinokite kaina

nutrilite multivitaminai

NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas

Maisto papildas, padedantis aprūpinti mitybą omega-3 riebalų rūgštimis, trūkstamomis Jūsų mityboje. Tinka tiems, kurie suvartoja mažai maisto produktų, turinčių omega-3 riebalų rūgščių, pavyzdžiui, dauguma žuvų, jūros gėrybės, lapuotos daržovės, rapsų aliejus, sojos pupelės ir graikiniai riešutai, todėl jiems trūksta riebalų rūgščių.

Omega-3 riebalų rūgštys veikia kaip sutepta dviračio grandinė, palaikydamos normalią širdies veiklą. Tačiau jos yra žinomos kaip „būtinos“, nes mes negalime jų natūraliai pagaminti savo kūne; turime jas gauti iš vartojamo maisto. Subalansuota mityba, įskaitant vieną ar dvi porcijas žuvies per savaitę, yra ideali, bet, suprantama, tai ne visada įmanoma.

Nepaisant to, kad negalime jų sintetinti mūsų kūne, nepakeičiamos omega-3 riebalų rūgštys yra nepaprastai svarbios normaliam širdies darbui, taip pat padeda palaikyti bendrą gerą savijautą nuo galvos iki pirštų galiukų. Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra omega-3 EPA (eikosapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis) riebalų rūgštys. Kartu jie tiekia riebalų rūgštis, kurių galite negauti su vartojamu maistu.

Kaip pirkti

Sužinokite kaina

NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas

NUTRILITE™ Iron Folic Plus

Maisto papildas su geležimi iš dviejų šaltinių ir folio rūgštimi. Folio rūgštis prisideda prie audinio augimo nėštumo metu ir normalaus kraujo susidarymo. Geležis ir folio rūgštis dalyvauja ląstelių dalijimosi procese.

Nutrilite Iron Folic Plus aprūpina geležimi iš dviejų šaltinių kartu su folio rūgštimi.
Kasdieninėje Jūsų mityboje gali trūkti pakankamo šių maistingųjų medžiagų kiekio, jeigu valgote nesubalansuotą maistą. Pasidėjęs poreikis atsiranda nėštumo ir maitinimo krūtimi metu. Šiame produkte taip pat yra aukščiausios kokybės Nutrilite™ Spinach Concentrate špinatų koncentrato.

Kaip pirkti

Sužinokite kaina

NUTRILITE™ Iron Folic Plus

Vitaminas B Plus NUTRILITE™

Maisto papildas „NUTRILITE™“ Vitaminas B Plius yra dvigubo poveikio tabletė, pasižyminti greitu ir aštuonių valandų išsiskyrimu, pagaminta su natūralia spirulina ir visais aštuoniais pagrindiniais B grupės vitaminais.

Mūsų gyvenimas tampa vis reiklesnis, tad mums negali pristigti energijos. Daugelis iš mūsų pasirenka kofeiną ar užkandžius, taip norėdami padidinti energijos lygius, tačiau šie įpročiai nėra tvarūs bei iš tikrųjų neišsprendžia nuovargio priežasčių.

Naudojant Nutrilite™ Vitaminą B Plus, lengva išlikti energingu. B vitaminai palaiko jūsų įprastą energiją gaminančią medžiagų apykaitą ir padeda sumažinti nuovargį ir tingumą. Nutrilite™ Vitaminas B Plus suteikia B grupės vitaminų, kad galėtumėte greitai pradėti dieną ir išlaikyti energijos lygius visas aštuonias valandas. Be to, nustatyta, kad vitaminai B12 ir B6 prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir suteikia kasdieninę paramą, reikalingą visaverčiam gyvenimui.

100% visų aštuonių būtinų B vitaminų RMV (referencinė maistinė vertė) tiekiama tik vienoje tabletėje, o dvejopo veikimo technologijos dėka maistinės medžiagos išsiskiria idealiu laiku, kad jų įsisavinimas būtų optimalus. Vienos tabletės pakanka, kad visą dieną jaustumėtės kupini energijos.

Kaip pirkti

Sužinokite kaina

Vitaminas B Plus NUTRILITE™