Grožis

Artistry prekinio ženklo kosmetika yra kompanijos AMWAY pasididžiavimas. AMWAY yra pasaulinė odos priežiūros ir makiažo kosmetikos lyderė, kuri nustato mokslo kryptį ir standartus odos priežiūros pasaulyje. Visada atsižvelgdama į naujausias tendencijas, Amway kuria madingus aukštos kokybės grožio produktus, kad pateiktų individualius sprendimus.

Tikime, kad kiekvienos moters individualus grožis yra meno kūrinys. Prekės ženklas Artistry™ aistringai siekia suteikti visoms moterims galimybę atrasti, turėti savo unikalų grožį ir mėgautis juo.

Manome, kad grožis nėra vienas sprendimas visiems – jis turi būti pritaikytas pagal jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Todėl mes jums ne tik parduodame produktus, bet ir padedame suprasti jūsų odos poreikius ir jums tinkamiausias spalvas, kad sukurtume individualiai pritaikytą sprendimą.

Mūsų mokslininkai yra visų pagrindinių odos tyrimų sričių ekspertai – nuo odos fiziologijos iki toksikologijos, botanikos iki biochemijos. Dėl šios priežasties į sveiką grožį žiūrime kompleksiškai. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad ne tik cituojame mokslinius straipsnius, bet ir rašome mokslinius straipsnius. Per daugelį metų mūsų novatoriškas darbas grožio srityje buvo pripažintas daugiau nei 200 patentų visame pasaulyje.

Nepaliaujamai sekdama naujausias tendencijas, „Amway“ sukūrė madingas, labai kokybiškus ir individualius poreikius tenkinančius grožio produktus.
Tikime, kad kiekvienos moters grožis yra išskirtinis. Mums nepaprastai svarbu, kad „Artistry™“ prekių ženklą pasirinkusios moterys išdrįstų atrasti savo grožį, jį puoselėti ir juo mėgautis. Nėra  ir būti negali vieno visoms moterims tinkančio grožio produkto – jie turi atitikti jūsų individualius poreikius ir gyvenimo stilių. Todėl ne tik parduodame jums produktus, bet ir padedame suprasti, ko reikia jūsų odai ir kokios spalvos jums tinka, kad mūsų tinkamai parengti grožio konsultantai galėtų sukurti individualizuotą kasdienį grožio ritualą.
 
Nauja tendencija grožio industrijoje – ARTISTRY Skin Nutrition kosmetika

ARTISTRY Skin Nutrition produktai veikia kaip maisto papildai jūsų odai, neapsiribodami tradicine odos priežiūra ir sudarydami sąlyas pasiekti akivaizdžių rezultatų – jūsų oda švytės be jokių kompromisų!

 

Šaltinis amway-lithuania.com

Kaip pirkti

Artistry
Pateikiame mūsų mėgstamiausių ARTISTRY produktų penketuką:

Drėkinamasis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™

Šios dujų prisotintos purios valomosios putos nuvalo purvą, nuosėdas ir kitus nešvarumus bei nuostabiai sudrėkina odą.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Greitai ir veiksmingai nuvalo nuo odos purvą, nešvarumus, makiažo likučius ir riebalų perteklių
  • Kliniškai įrodyta, kad pašalina teršalus (įskaitant PM 2.5), todėl padeda išlaikyti odos apsauginį barjerą ramioje būsenoje
  • JAV patentuotas mišinys glotnina odą ir sumažina dirginimą, todėl oda jaučiasi patogiai
  • Padeda išlaikyti ir apsaugoti odos mikrobiomą, drėkinimo barjerus ir palaikyti sveikiausią odos pH lygį
  • Tinka visų tipų odai

🛒 Sužinokite kainą

Drėkinamasis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Švelnus gelis, kuris giliai valo odą ir pašalina makiažą, todėl oda tampa gaivi ir švari. Oda tampa švelni, gaivi, subalansuota pH atžvilgiu ir neišsausėja.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Valo, tonizuoja ir atgaivina 1 veiksmu 
  • Užtikrina gilų odos valymą, makiažo, riebalų pertekliaus ir nešvarumų pašalinimą
  • Sudėtyje yra agurkų – vėsinančių, raminančių ir turinčių antioksidantų
  • Oda tampa švelni, gaivi, subalansuota pH atžvilgiu ir neišsausėja

Tai jums patiks

Kai kalbama apie kasdienę odos priežiūrą, greiti ir paprasti sprendimai yra geriausi. Kaip šis – 3 viename „essentials by Artistry” gelio prausiklis, kuris vienu metu valo, tonizuoja ir gaivina. Šis vandens pagrindu gelis be riebalų giliai ir veiksmingai valo ir tonizuoja odą ir palieka gaivos bei švelnumo pojūtį bei subalansuoja pH. Jo švelnios formulės sudėtyje dera antioksidantinį ir antimikrobinį poveikį turintis agurkas ir raminantieji tikrieji alavijai, kurie suteikia veidui gaivumo ir gerai drėkina. Tai yra greita, veiksminga ir patogi ods priežiūra!

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Drėkinamoji kaukė Artistry Signature Select™

Artistry Signature Select drėkinamoji kaukė iš karto sudrėkina odą, todėl ji tampa lygesnė ir elastinga. Padeda nuraminti odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, pvz., taršos, vėjo ir ypač sauso oro lėktuvuose bei patalpose, kuriose naudojamas oro kondicionierius.

Tai Jums patiks

Įtemptos, sausos ir nejaukios odos jausmas tai ženklas, kad jai trūksta drėgmės. Artistry Signature Select Drėkinamosios kaukės sudėtyje esanti speciali drėkinanti liposoma ir natrio hialuronatas atkuria prarastą odos drėgmę ir suteikia ilgalaikio drėkinimo. Nutrilite ™ gaunamas žalios arbatos ekstraktas apsaugo nuo antioksidantų ir padeda apsaugoti odą nuo išorinių dirgiklių, tokių kaip tarša, oro kondicionavimas ir net uždarame cikle cirkuliuojantis oras lėktuve.

Gausiai užtepkite šios prabangios lyg suflė tekstūros kaukę tose vietose, kur ypatingai jaučiate sausumą ir drėgmės praradimą, pavyzdžiui, ant kaktos, skruostų ir nosies, nepamirškite ir kaklo bei krūtinės sričių, kurios dažnai lieka nepastebėtos. Atsipalaiduokite apgaubti gaiviu ir pakiliu sultingų žalių natų ir putojančių citrusų kvapu.

Naudokite kartu su kitomis Artistry Signature Select kaukėmis, kad sukurtumėte suasmenintą kelių kaukių naudojimo patirtį.  

🛒 Sužinokite kainą

Kaip pirkti

Drėkinamoji kaukė Artistry Signature Select™

Stiprinamųjų priemonių nuo raukšlių rinkinys Artistry Signature Select™

„Artistry Signature Select™“ specialiai sukurtas serumas „Trys viename“ apjungia galingas „Nutrilite™“ augalines ir pažangias „Artistry™“ odos priežiūros technologijas, skirtas išspręsti jūsų 3 didžiausias odos problemas.

Sukurkite specialiai jums skirtą mišinį pasirinkdami pradinį rinkinį ir pridėdami iki 2 papildomų stiprinamųjų priemonių. Galima rinktis iš šių priemonių: drėkinimas, raukšlių stabdymas, odos stangrinimas, dėmių stabdymas arba odos skaistinimas.

Šis priemonių nuo raukšlių rinkinys yra tobulas, jei jūsų didžiausia odos problema yra senėjimas. Pridėkite iki 2 stiprinamųjų priemonių, kad serumas būtų pritaikytas būtent jums.

Sumažina raukšles ir efektyviai sprendžia smulkių linijų atsiradimo problemas. Linijų mažinimo technologija sukuria efektyvią nuo raukšlių saugančią sudedamąją dalį, kuri suteikia odai energijos ir sukuria lygesnę bei sveikiau atrodančią išvaizdą.

🛒 Sužinokite kainą

Kaip pirkti

Stiprinamųjų priemonių nuo raukšlių rinkinys Artistry Signature Select™

Dermasonic prietaisas ARTISTRY™

ARTISTRY™ Dermasonic giliai valo poras pasitelkdamas 30,000 Hz ultragarsines vibracijas, o Derma Ion Galvanic įmasažuoja odos priežiūros priemones giliai į odą. Ultrasonic blade sukelia ultragarsines vibracijas ir taip sukuria povandeninius burbuliukus, kurie įsiskverbia giliai į odą ir išvalo inkštirus, makiažo likučius bei nešvarumus.

Tai jums patiks

Jūs turbūt žinote, kad apsauginė odos plėvelė yra itin svarbi, nes apsaugo odą nuo išorinių veiksnių ir tuo pačiu neleidžia iš odos ištrūkti naudingoms medžiagoms. Tačiau ko gero nežinote, kad dėl to oda nesugeria kosmetinių priemonių – iš tiesių jų turinys pasiekia tik odos paviršių. Mes tam turime išeitį! Dermasonic Artistry prietaisas paruošia odą odos priežiūros produktams pasitelkdamas 30,000 Hz ultragarsines vibracijas, kurios giliai išvaro poras povandeninių burbuliukų pagalba. Stiprios Derma Ion Galvanic stimuliacijos ir masažo dėka odos priežiūros ingredientais patenka giliai į odą ir taip suteikia patį geriausią poveikį.  

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

Dermasonic prietaisas ARTISTRY™