Kūno priežiūra

AMWAY kūno priežiūros priemonės 

Norite suteikti savo plaukams blizgesio? Paskaidrinti savo šypseną? Pamaitinti savo odą? Mūsų plačioje AMWAY asmeninės kūno priežiūros produktų kolekcijoje kiekvieną dieną yra kažkas moterims, vyrams ir vaikams. Mes sujungiame mokslo galią ir kruopščiai atrinktas sudedamąsias dalis, kad sukurtume veiksmingus, bet švelnius produktus. Mūsų  kūno, burnos sveikatos, plaukų priežiūros ir vyrų odos priežiūros produktai pasirūpins jumis  nuo galvos iki kojų!

 Mūsų kasdienės odos ir plaukų priežiūros produktų kolekcijoje gausu produktų tiek moterims, tiek vyrams ir vaikams.
Kurdami veiksmingus, tačiau švelnaus poveikio produktus, pasitelkiame mokslą ir kruopščiai atrinktas sudedamąsias dalis. Naudodami mūsų kūno, odos, dantų, plaukų ir specialiai vyrams skirtas priežiūros priemones atrodysite nepriekaištingai nuo galvos iki kojų!

Satinique linijos plaukų priežiūros priemonės

Naudojantis išskirtinėmis technologijomis Satinique linijos šampūnai ir kondicionieriai sukurti taip, kad kiekviena jūsų plaukų sruoga būtų sveika ir gražiai kristų. Satinique priemonės yra užpildomos patentuotu ENERJUVE kompleksu, augaliniais mišiniais ir maistinėmis medžiagomis.
Kūno priežiūros priemonės „G&H”
G&H” įkūnija švelnų ir sveiką požiūrį į kūno priežiūrą. Įkvėpti gamtos mes naudojame kompleksinius augalinius mišinius, kurie maitina, gaivina ir apsaugo net švelniausią odą. „G&H” priemonėse nėra sulfatų, priemonės yra švelnios ir efektyvios, tinkamos vaikams nuo 3 metų.
HYMM-priemonės vyrų odai

HYMM – tai kasdienės priežiūros produktai, pilnai tenkinantys šiuolaikinių vyrų poreikius. Dermatologiškai patikrints specialios formulės, natūralūs ingredientai, tokie kaip jūros mineralai ir mėtos, apsaugo ir gaivina odą. 

 

Šaltinis amway-lithuania.com 

Pateikiame mūsų mėgstamiausių AMWAY produktų penketuką:

GLISTER™ Dantų pasta

Pasirūpinkite ryškia, balta šypsena be dėmių su Glister Daugiafunkcine dantų pasta su fluoru. Su REMINACT™ Silica, ši dantų pasta pasižymi puikiu dėmių šalinimu, jos formulė nepažeidžia emalio. Klinikiniai tyrimai rodo, kad ji efektyviai pašalina apnašas nuo dantų paviršiaus, tuo pačiu padėdama išvengti ertmių ir ėduonies stipresniems ir sveikesniems dantims išlaikyti.

Pastos „Glister” su fluoru sudėtyje esantys specialūs komponentai valo dantis, blizgina ir šalina dėmes nuo jų paviršiaus, suteikia gaivų kvapą, neleidžia susidaryti apnašoms bei saugo nuo dantų ėduonies.

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

GLISTER™ Dantų pasta

Rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas G&H PROTECT+™

„Gryno“ kvapo, greitai džiūnantis dezodorantas ir antiperspirantas užtikrina iki 48 valandų apsaugą nuo nemalonaus kvapo ir prakaitavimo. G&H PROTECTH+™ rutulinį dezodorantą ir antiperspirantą sudaro rūpestingai sukurtos formulės su baltosios arbatos ekstraktu, natūraliais mineralais ir mėlynių ekstraktu, kurie apsaugo odą nuo nemalonių kvapų, nešvarumų ir išsausėjimo, todėl oda atrodo sveika.

Savybės:
  • Suteikia ilgalaikį gaivumo pojūtį.
  • Ypatingai veiksmingas, nors ir švelnios konsistencijos, bei suteikiantis pasitikėjimo visai dienai.
  • Neatsilieka nuo aktyvaus jūsų gyvenimo būdo – judant skleidžiamas gaivus aromatas.
  • Padeda sumažinti susierzinimą, kylantį dėl tamsių žymių po pažastimis.
  • Nepalieka baltų žymių ant odos ir drabužių.

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kaina

SATINIQUE™ Extra Volume apimtį didinantis šampūnas

Šampūno ir kondicionieriaus sistema švelniai valo ir suteikia apimtiems neapsunkindama plaukų. Puikiai tinka ploniems, retiems ar prigludusiems plaukams.

Savybės
  • Prigludę plaukai įgauna apimties ir gyvybės

  • Padeda maksimaliai padidinti ir palaikyti plaukų apimtį visa dieną iki 37%*

  • Plaukai atrodo puresni ir storesni**

  • Sumažina plaukų elektrinimąsi.

  • Drėgno oro sąlygomis plaukai nepraranda apimties

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

SATINIQUE™ Extra Volume apimtį didinantis šampūnas

GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų

„Glister” burnos skalavimo skystis pašalina kenksmingus dantų akmenis ir saugo nuo jų atsiradimo, o taip pat kovoja su bakterijomis. Suteikia malonų gaivumo pojūtį. Vieno buteliuko (50 ml) užtenka 100 kartų burnai skalauti.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po dantų plovimonaudojamas skystis padeda veiksmingai šalinti dantų apnašas. Burnos skalavimoskystis valo tas vietas, kurias sunku pasiekti dantų šepetuku ir dantų siūlu. Deja, dantis valyti tik šepetuku ir dantų siūlu neužtenka, kad iš burnos, skruostų, liežuvio ir gomurio būtų pašalintos visos rūgštys ir apnašos. Skalaujant burną skalavimo skysčiu, dėl jo sudėtyje esančių specialių sudedamųjų dalių, visos šitos vietos yra kruopščiai išvalomos

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų

HYMM™ Rutulinis dezodorantas

Formulės sudėtyje yra šalavijų lapų ekstrakto, kuris, kaip žinoma, turi antibakterinį poveikį, todėl pasižymi kvapus kontroliuojančiomis savybėmis. Jo sudėtyje nėra aliuminio druskų, todėl oda gali natūraliai kvėpuoti. Šis skaidrus, permatomas rutulinis dezodorantas greitai padengia odą ir greitai džiūsta, o ant drabužių nepalieka baltų arba geltonų žymių. 

Kaip pirkti

🛒 Sužinokite kainą

HYMM™ Rutulinis dezodorantas